«es piezvanīju, lai apliecinātu uzticēšanos…»

No Barikadopēdija

«es piezvanīju, lai apliecinātu uzticēšanos…»

“PJ” redakcija izsaka pateicību lasītājiem, kuri atcerējās uz aicinājumu un piezvanīja, lai izteiktu savus priekšlikumus par iespējamiem republikas deputātu kandidātiem. Īsi pirms pusnakts beidzām apkopot rezultātus. Izrādījās, ka “PJ” piezvanīts (neņemot vērā pārtrauktās tālsarunas un zvanus piektdienas rītā, jo: “vakardien jūs piezvanīt nebija iespējams!”) 446 reizes! 

Daudz bija kolektīvo ieteikumu – no Rīgas rajona poliklīnikas, Traumatoloģijas un ortopēdijas institūta, LVU Filoloģijas fakultātes latviešu valodas katedras, Madonas rajona Centrālās bibliotēkas, studentu pūtēju orķestra, Ogres fotoakcijas dalībniekiem, A. Popova radiorūpnīcas sporta kluba un daudzi daudzi citi.  

Viens no visbiežāk minētājiem argumentiem: “Manis nosauktais kandidāts (kandidāti) ar savu līdzšinējo darbību ir apliecinājis, ka viņš grib un spēj strādāt atbilstoši pārkārtošanās un jaunās domāšanas garam.”

Pēc lasītāju domām, tiesības pārstāvēt mūsu republiku partijas XIX konferencē visvairāk ir pelnījuši dzejnieki

J. Peters un I. Ziedonis,

māksliniece Dž. Skulme,

LKP CK sekretārs A. Gorbunovs,

LĻKJS CK pirmais sekretārsI. Priedītis,

agrofirmas “Ādaži” ģenerāldirektors A. Kauls, žurnālists D. Īvāns,

Valsts Dabas aizsardzības komitejas priekšsēdētājs P. Ziediņš.

Diemžēl visus nosauktos nevaram pieminēt vietas trūkuma dēļ, jo no radošās inteliģences, zinātnes un medicīnas darbiniekiem vien, piemēram, tika izvirzītas vairāk nekā 100 kandidatūras.

VĒLREIZ PALDIES PAR ATSAUCĪBU UN UZTICĒŠANOS!