Spēle notiks tik un tā,

No Barikadopēdija

proti, laikraksti turpinās iznākt. Gan ne tik regulāri, ne tik "lieli", ne tik biezi kā normālos apstākļos. Redakcijas, to vidū arī "Latvijas Jaunatne", pamazām pārdislocējas, lai varētu strādāt. Izsakām lielu pateicību visiem tiem, kas šādas iespējas rada, — Latvijas Republikas Augstākajai Padomei, Ministru Padomei, kopuzņēmumam "Baltika Enterprises", Latvijas Jaunatnes progresa savienībai, Valmieras tipogrāfijai "Liesma" u.c.

Akciju sabiedrības "Preses nams" rēķins bankā ir "iesaldēts", Ministru Padome, kā ziņojis valdības lietu ministrs K. Līcis, piešķīrusi telpu darbam akciju sabiedrības direktoram K. Dunduram un viņa grāmatvedei. Akciju sabiedrības zīmogs un čeku grāmatiņa arī ir drošībā — Ministru Padomē.

Valdība meklē telpas redakciju izvietošanai. Iespējams, ka vienu avīzes redakciju izmitinās Galvenā enciklopēdiju redakcija, trīs avīžu kolektīvi dosies uz Žurnālistu namu, bet "Lauku Avīze" un "Lauku Dzīve", visticamāk, pārvietosies uz Lauksaimniecības ministriju.

D. Īvāns ir informēts, ka Rīgā ieradies B. Pugo vietnieks B. Gromovs un ceturtdien pusdienlaikā apciemojis Rubiku, bet četri vīri no PSRS Iekšlietu ministrijas devušies pie A. Važņa. Šī ziņa nav oficiāli apstiprināta.

Tipogrāfijas strādnieki ir atteikušies strādāt, tāpēc komunisti gatavojas uzaicināt viesstrādniekus no Minskas. Ceturtdien Preses namā redzēti 5. arodvidusskolas audzēkņi — poligrāfisti. Ir aizdomas, ka arī viņi tiks izmantoti kā streiklauži.

Paredzēts, ka piektdien pēcpusdienā republikas valdība tiksies ar visiem 1300 Preses nama darbiniekiem, lai izlemtu, ko darīt turpmāk.