500 000 parakstu — divās nedēļās!

No Barikadopēdija

Latvijas iedzīvotāji! Latvijas Tautas fronte ir uzsākusi parakstu vākšanu pret Savienības līguma noslēgšanu jebkurā tā veidā ar valsti, kas neatzīst nāciju tiesības uz pašnoteikšanos un savienības saglabāšanai izmanto militāru spēku.

Veidlapas, uz kurām jūs varat parakstīties, ir nosūtītas visiem LTF koordinācijas centriem un lielākajām LTF grupām uzņēmumos.

Pašreiz veidlapas ir sagatavotas 500 000 parakstiem un mūsu — Latvijas Tautas frontes — mērķis ir maksimāli īsā laikā līdz 11. decembrim savākt šo pusmiljonu parakstu. Ar šo akciju mēs pierādīsim LTF kā organizācijas spēku un tās atbalstītāju loku. Mēs negrasāmies savākt visu iespējamo Latvijas cilvēku parakstus, mēs nerīkojam referendumu. Mūsu mērķis ir ātri un organizēti paust LTF un tās atbalstītāju nostāju, liekot to pretim visiem, kas grib apturēt mūsu konsekvento virzību uz neatkarīgu Latvijas valsti, ar apmelojumiem noliegt Latvijas tautas vairākuma gribu.

Tāpēc mēs aicinām visus tautfrontiešus savās darbavietās, grāmatnīcās, veikalos, LTF koordinācijas centros un citās sabiedriskas vietās organizēt parakstu vākšanu.

Aizpildītās veidlapas jānogādā novadu LTF koordinācijas centros vai LTF koordinācijas centrā Rīgā, Vecpilsētas ielā 13/15.

Pieņemts LTF valdes sēdē

1990.gada 27. novembrī. 

* * *

Pēc LTF koordinācijas centra ziņām, ar savu parakstu Savienības līguma noslēgšanu noraidījuši jau 47 000 cilvēku.