Precizitātes labad!

No Barikadopēdija

Jā, Jevgeņij Aleksejevič, Jūs tiešām nebijāt mikrorajona atvaļināto un rezerves virsnieku iniciatīvas grupas sastāvā, kas vēlējās izvirzīt savu kandidātu uz 93. vēlēšanu apgabalu. Bet es taču rakstā neapgalvoju, ka Jūs bijāt iniciators.

Toties par pārējo Jurns ir mazliet jāsasprindzina sava atmiņa. Es un Viktors Sviklis varētu Jums atgādināt, ka par paredzēto sapulci un apsolītām telpām Jūs informēja skolas direktors savā kabinetā mūsu un direktora vietnieces klātbūtnē. Pirmis tam par telpu piešķiršanu sapulcei mēs ar direktoru jau bijām vienojušies.

Direktors stādīja Jūs priekšā kā atbildīgo par G. Izranovas vēlēšanu kampaņu, un nekādas pārrunas ar Jums šajā situācijā, protams, nebija vajadzīgas. Lai saprastu Jūsu attieksmi pret mūsu priekšvēlēšanu sapulces sasaukšanu, mums pietika ar dažām replikām, bet šinī gadījumā ir pieļauta arī neprecizitāte tulkojot vārdu «nepatika».

Par slēgtajām durvīm pietiekoši izteiksmīgi liecina protests ar 15 mikrorajona iedzīvotāju sarakstiem. Starp tiem, kas iekļuva skolā pēc pulksten 19, bija tie iedzīvotāji, kam izdevās tur iesprukt mirklī, kad apkopēja atvēra durvis, lai izlaistu skolēnus.

Par dežurantes atrašanās vietu šajā vakarā var tikai minēt, jo cilvēks, kas gāja noskaidrot radušos situāciju, durvis atslēgt aicināja apkopēju. Par dežurantes paskaidrojumu, kas rakstīts 27. janvāri un attiecas uz citu datumu, komentāri nav vajadzīgi.

 

Jānis BAŠKERS

 

P. S. Redakcija ir saņēmusi Purvciema iedzīvotāju vēstules, kurās 8. janvārī nenotikušās sapulces iemesli atspoguļoti analoģiski tam, kā par to savā rakstā informēja J. Baškers un G. Stiprais.