Lietotāja rīki
twitter.png
draugiem.png
facebook.png
youtube.png
 
janvāris februāris marts aprīlis maijs jūnijs jūlijs augusts septembris oktobris novembris decembris
Helsinki-86
VAK
LNNK
LTF
PSRS tautas deputāti
LR Augstākās Padomes deputāti


ATBALSTĪTĀJI:


dome


kkf

Aizdomas nevietā

No ''Barikadopēdija''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
  

MŪSU laikraksta iepriekšējā numurā izteiktās bažas, ka turpmāk Preses nama tipogrāfijā kā streiklaužus varētu ievest 5. poligrāfijas mākslas vidusskolas audzēkņus, bijušas nepamatotas. Skolas kolektīvs un tā direktore Biruta Vilde parakstījuši vēstuli, kurā teikts:

«Poligrāfijas arodvidusskolas pedagogu un audzēkņu kolektīvs protestē pret Preses nama okupāciju ar iekšlietu karaspēka palīdzību.

Izsakām sašutumu par PSKP Latvijas nodaļas un tās līdera A. Rubika varmācīgajiem centieniem pārtraukt Latvijas demokrātisko preses izdevumu iznākšanu.

Atbalstām Preses nama darbinieku pareizo lēmumu nestrādāt zem automātu stobriem. Arī mūsu skolas audzēkņi, solidarizējoties ar Preses nama tipogrāfijas darbiniekiem, pārtrauca ražošanas praksi Preses nama tipogrāfijas cehos līdz tā deokupācijai."

Skolas direktore B. Vilde apņēmusies kaut vai izslēgt no skolas tos audzēkņus, kas gribētu sadarboties ar okupantiem. Taču kolektīvs ir pārliecināts, ka viņu vidū tādu nav un nebūs. Darbinieki no saviem personiskajiem līdzekļiem fondā «Solidaritāte" iemaksājuši 700 rubļus.

V. Vizule