Cienījamie "Rīgas Balss" lasītāji!

No Barikadopēdija

Esam priecīgi jums paziņot, ka pēc ilgām un sarežģītām sarunām, kas risinājās samierināšanās komisijā, kurā ietilpa kā redakcijas un Preses nama administrācijas, tā arī partijas Rīgas pilsētas komitejas un Rīgas pilsētas tautas deputātu padomes pārstāvji, visas puses, pirmām kārtām, ņemot vērā rīdzinieku — lasītāju intereses, nonāca pie sekojošas vienošanās.

Pirmkārt, pieņemts principiāls lēmums par divu patstāvīgu izdevumu — partijas Rīgas pilsētas komitejas avīzes un Rīgas pilsētas padomes avīzes organizēšanu.

Otrkārt, no šodienas — 12. aprīļa tiek atjaunota «Rīgas Balss» izlaide tajā statusā, kādā tā bija, kad tika slēgta, ar partijas Rīgas pilsētas komitejas biroja, 1990. gada 4. aprīļa lēmumu, tas ir, pilsētas vakara avīze.

Pārejas perioda laikā «Rīgas Balss» savas funkcijas pildīs, ievērojot maksimālu viedokļu plurālismu un publicējot partijas Rīgas pilsētas komitejas materiālus atbilstoši nepieciešamībai un bez kavēšanās.

Lēmums par Rīgas partijas organizācijas laikraksta izveidi tiks apstiprināts tuvākajā Latvijas Kompartijas CK biroja sēdē. Jautājums par pilsētas avīzes statusu tiks izlemts Rīgas pilsētas padomes kārtējā sesijā.

 

Laikraksta «Rīgas Balss» redakcija