Lietotāja rīki
twitter.png
draugiem.png
facebook.png
youtube.png
 
janvāris februāris marts aprīlis maijs jūnijs jūlijs augusts septembris oktobris novembris decembris
Helsinki-86
VAK
LNNK
LTF
PSRS tautas deputāti
LR Augstākās Padomes deputāti


ATBALSTĪTĀJI:


dome


kkf

«V. Alksnis ir speciālists…»

No ''Barikadopēdija''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
  

MARINA KOSTEŅECKA mūs turpina informēt par notikumiem sesijā. Kaut gan atbilde uz deputātu pieprasījumu (skat. «LJ» 24.02.90.) bija jādod ne vairāk kā triju dienu laikā, pagāja pāri par divām nedēļām, tika iesniegts atkārtots deputāta pieprasījums, līdz beidzot 28. februārī mums tika darīts zināms Armijas Ģenerāļa viedoklis:

 

PSRS TAUTAS DEPUTĀTAM NO 303. NACIONĀLI TERITORIĀLĀ APGABALA b. BOJĀRAM JURIM RŪDOLFOVIČAM

Cienījamo Juri Rūdolfovič! Daru Jums zināmu, ka PSRS tautas deputāts pulkvedis Alksnis Viktors Imantovičs nav Baltijas kara apgabala politpārvaldes darbinieks, bet dien vecākā inženiera inspektora amatā Baltijas kara apgabala Gaisa Kara Spēku pārvaldē.

Armijā un flotē viņš pazīstams kā labi sagatavots aviācijas inženieru dienesta speciālists, kurš veic lielu politiskās audzināšanas un izskaidrošanas darbu karaspēka daļās un sava vēlēšanu apgabala iedzīvotāju vidū.

PSRS Aizsardzības ministrija un Padomju Armijas un Jūras Kara Flotes Galvenā politiskā pārvalde augstu novērtē pulkveža Alkšņa V. I. dienesta un sabiedrisko darbību. Faktu, kuri diskreditētu šā virsnieka dienesta pakāpi un godu, to rīcībā nav. Tāpat nav arī faktu par viņa prettiesisku, pretpadomju vai antisociālistisku darbību.

Ar cieņu armijas ģenerālis

D. JAZOVS