Lietotāja rīki
twitter.png
draugiem.png
facebook.png
youtube.png
 
janvāris februāris marts aprīlis maijs jūnijs jūlijs augusts septembris oktobris novembris decembris
Helsinki-86
VAK
LNNK
LTF
PSRS tautas deputāti
LR Augstākās Padomes deputāti


ATBALSTĪTĀJI:


dome


kkf

Latvijas gadsimta rēķins Padomju Savienībai

No ''Barikadopēdija''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
  

Dienās, kad Latvijas valsts gatavojas atjaunot savu neatkarību, sevišķi aktuāls kļuvis jautājums par savstarpējiem finansiāliem norēķiniem ar PSRS. Droši vien šo jautājumu risina Latvijas PSR valdība, Tautas fronte un LNNK, varbūt arī citas kustības. Necenšoties konkurēt ar šim darba grupām, bet varbūt papildināt, Latvijas zinātnieku savienība aicina visus, kas jūtas spējīgi ar saviem darbiem vai aprēķiniem piedalīties lielā rēķina sagatavošanā, ņemot dalību darba apspriedēs aprīļa trešdienās pulksten 15 Latvijas Universitātes rūpniecības ekonomikas un plānošanas katedrā Aspazijas bulvāri 5 (4. stāvā).

Savukārt 27. aprīli pulksten 10 aicinām uz diskusiju Latvijas Universitātes Mazajā aulā visus, kas strādā šai virzienā un vēlas piedalīties informācijas apmaiņā. Interesentus lūdzu pieteikties pēc vienas no šādām adresēm:

LZS informācijas centrs — tālrunis 224989, Zinātniskās asociācijas «Latvija un latvieši pasaulē» priekšsēdētāja vietnieks J. Prikulis — tālrunis 216793, J. Balodis (LU Astronomiskā observatorija) — tālrunis 224128

LZS PADOME